Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai
Patalpinti skelbimą nemokamai!

Kas tai?

Kas yra SMSlove?
SMSlove.lt yra nemokamas sms pažinčių portalas, skirtas įvairaus amžiaus kategorijos asmenims. Į šį portalą galite patalpinti savo skelbimus bei peržiūrėti kitų asmenų patalpintus skelbimus visiškai nemokamai. SMSlove savo veiklą pradėjo dar 2016 metais ir tęsia iki šiol, projekto pagrindinis tikslas - supažindinti vienišų širdžių asmenis.

Kaip naudotis šia svetaine?
Tai yra visiškai elementarus, nesudėtingas ir lengvai perprantamas portalas. Viršuje pasirinkite kas jus domina, arba peržiūrėkite bendrą sąrašą. Jei žmogus jus sudomino - spustelkite "Gauti numerį!", bei susisiekite su juo, numeris pateikiamas skelbimo apačioje visiškai nemokamai.

Ar ši paslauga nemokama?
Dauguma mūsų konkurentų ko gero prašys jūsų pinigų už tai, jog galėtumėte pamatyti numerį ar patalpinti skelbimą. Tik ne pas mus! Jei jus sudomino skelbimas, numerį galite gauti nemokamai, jei norite patalpinti skelbimą jis taip pat bus patalpintas nemokamai.

Kada mano skelbimas taps matomas?
Jūsų skelbimas patalpinamas ir pradedamas rodyti tinklapyje iškart užpildžius formą bei paspaudus "Patalpinti skelbimą". Kiti žmonės galės jį pamatyti taipogi iškart vos tik jį patalpinsite.

Kaip ištrinti skelbimą?
Šiuo metu mūsų sistema tokios funkcijos neturi, tačiau visuomet galite kreiptis į mus nurodytais skelbimais (su skelbimo nuoroda) ir skelbimą mes pašalinsime.

Kaip pakeisti nuotrauką ar pataisyti skelbimą?
Šios funkcijos kol kas taipogi nėra, tačiau jei suklydote nurodydami numerį ar norite kažkaip pataisyti skelbimą - išimti / pakeisti nuotrauką ar pan., visuomet galite kreiptis nurodytais kontaktais ir mes jį pakoreguosime pagal jus.