Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Pagalba naudojantis svetaine

Smslove.lt yra sms pažinčių portalas, skirtas įvairaus amžiaus kategorijos asmenims. Į šią svetainę galite įdėti ir peržiūrėti kitų vienišų lankytojų skelbimus. Smslove.lt savo veiklą pradėjo dar 2016 metais ir tęsia iki šiol, o mūsų pažinčių svetainės tikslas - susieti dvi vienišas širdis.
› Kaip ištrinti skelbimą?

Skelbimui ištrinti - raskite savo skelbimą pagrindiniame puslapyje, spustelkite ir tuomet viršuje išvysite rausvą mygtuką . Sekite tolimesniais nurodymais ir skelbimas bus pašalintas kartu su jūsų telefono numeriu.

› Kodėl manęs prašo sumokėti už skelbimą?

Variantai gali būti tik du - su tuo pačiu tel. numeriu įkėlėte daugiau nei 4 skelbimus arba 24 val. laikotarpyje jau įdėjote skelbimą į mūsų pažinčių svetainę. Apmokėjus už skelbimą jis iškart atsiras tarp naujausių.

› Puslapis su mokamomis paslaugomis

Jei norite būti labiau pastebėti - galite užsisakyti papildomas paslaugas kaip „Skelbimo paryškinimas” arba „Skelbimo iškėlimas”, jas rasite savo skelbimo viršuje.

› Kaip naudotis šia svetaine?

Tai yra nesudėtingas ir lengvai perprantamas pažinčių portalas. Peržiūrėkite kitų vienišų lankytojų talpinamus pažinčių skelbimus. Jei kuriuo nors susidomėjote - spustelkite .

› Kažkas įdėjo skelbimą su mano numeriu!

Jei toks atvejis ir nutiko, nepanikuokite, mes aktyviai kovojame su netikrais skelbimais. Mūsų modernios sistemos pagalba galite užblokuoti nepageidaujamą numerį ir jokių skelbimų su jūsų telefono numeriu įdėti į mūsų svetainę nebebus įmanoma. Jei norite tai padaryti, spauskite nuorodą - https://www.smslove.lt/uzblokuoti-numeri/.

› Kaip su jumis susisiekti?

Pirmiausia norime priminti, kad administracija skelbimų netalpina - tą daro patys lankytojai, todėl už patalpintą turinį atsako patys lankytojai. Į visus jums rūpimus klausimus administracija atsako el. paštu - info@smslove.lt.