Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Mergina ieško vaikino

rimtiems santykiams ir ne tik...

sex pazintys
Ramunė, 29 m.

Mergina vaikino bendravimui o gal draugystei nuo 35m

Moteris iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Laura, 23 m.

Gal kas pasimatyti?:) tik dosnus ir konkretus :) man 25 metai, jieškau susitikimu,esu švari mergina, atvikstu i jusu vieta pati,tik apmokejus kelione, esu vairuojanti,šiandien susitinku. :) domina vyrai tik nuo 30 metų. :) tik skambučiai. :)

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Gustė, 20 m.

Sveiki berniukai. Darau webcam per kameryte! Žaidžiu su savimi ir pildau visus norus už dovanėlė. Paskui bus galimas ir realus susitikimas!

Mergina iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Gintarė, 25 m.

Erotinis Masažas. Priimu privačiai pas save. Po masažo vaišinu arbata ir kava.

Mergina iš Vilniaus ieško visi.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Zarina, 31 m.

Jeskau rymto weikino man 31 iš Vilnius esu lankaite mania rasite fezbukie zarina saripova

Moteris iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
ieskau draugo, 21 m.

esiu panele 21m ir ieskau gyvenimo draugo rimtam gyvenimui bei rimtai draugystei tikiuosi susirast ta vienintelio sikarta nes esiu vienisa isiskyrusi ir liudna auginu vaika sunu puses metu viena draugas paliko gali but ir vairuojantis miestas kaunas lkad butu normalus rimtai ziurintis neisdavinetui neapgaudinetu ir butu istikimas negertu jai esi tikrai rimtas ir nori artimiau susipazint lauksiu taves parasyk man zinute amzius nuo 23 iki 24m tat lauksiu

Mergina iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Agne, 21 m.

Ieskau paneles drauges esu miela sipatiska panele nuoru rasti givenimo drauges kartu myletis ☏ ✉ mano nr vaikinai nedomina domina paneles laukiu jusu sms

Mergina iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Nesvarbu, 45 m.

M m alytus jieskau pazinties pradziai sms ☏ ✉

Moteris iš Alytaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
ieskau vaikino, 22 m.

esiu panele is kauno man 21m ir ieskau vaikino rimtai draugystei bei rimtam gyvenimui esiu vienisa ir liudna tat ieskau to vienintelio galbut atsiras toks kuris bus istikimas normalus neapgaudines neisdavines rimtai ziures i gyvenima amzius nuo 23 iki 24m miestas nesvarbus tat lauksiu zinuciu mazuciai parasykit

Mergina iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Oral, 26 m.

Gal koks vyrukas turi dideli ir gali parodyt, virs 18,cm laukiu

Moteris ieško vaikinai.
Numeris patikrintasMoteris ieško vyro rimtiems santykiams


Skiltis mergina ieško vaikino skirta vienišiems SMS pažinčių ieškantiems vyrams, kurie nori susipažinti su įvairaus amžiaus merginomis internetu. Aukščiau skelbimuose yra skelbiami merginų telefonų numeriai ir jų nuotraukos, tad jei tave domina sex pažintys ar tiesiog nori susirasti draugų, nesunkiai išsirinksi sau patikusią merginą su kuria norėtum pabendrauti ar užmegzti rimtus santykius.
Norėtum sukonkretinti savo paiešką? Ieškai merginos iki tam tikro amžiaus, o gal tik iš savo miesto? Tai ne bėda, pasinaudok viršuje esančiu sms pažinčių skelbimų filtru ir mes tau pateiksime tik geriausius rezultatus kuriuose karščiausios merginos ieško vaikino.
Nedvejok, išsirink patikusią merginą iš daugybės mūsų pažinčių skelbimų ir skambtelk ar parašyk jį patalpinusiai merginai! Arba visiškai nemokamai gali patalpinti savo SMS pažinčių skelbimą.