Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Mergina ieško vaikino

rimtiems santykiams ir ne tik...

sex pazintys
Vergė, 30 m.

Esu nuolanki vergė ,man 30m , ieškanti griežto,brutalaus valdovo nuo 50m , domina žeminimai, išnaudojimai, extreme, wc,zoo . ☏ ✉

Moteris iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Marykiss, 23 m.

Pavargau nuo vienatvės ir norėčiau susipažinti su vaikinu, kuris ieško malonių susitikimų su paprasta mergina. Jokių įsipareigojimų ir fantazijų apie būsimus santykius. Aš čia ieškau ne meilės, o nuotykių. Nors reguliarūs susitikimai galimi. Aš neieškau rėmėjo ir nenoriu juo būti! Kažkodėl aš negaliu čia įkelti savo nuotraukų! Deja, visada atsiranda idiotų, kurie man aktyviai grasina, įžeidžia ir kurių labai sunku atsikratyti. Radau sprendimą – jei tikrai norite susitikti su manimi, mano kontaktą galite rasti saugiame www.getsingles.top

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
CandyTS, 25 m.

Išpuoselėtas 25 metų transsеksualas sutiks vienišą džentelmeną susitikimams. Amžius man nesvarbu. Svarbu, kad būtum gerai prižiūrimas ir mandagus. Man neįdomūs tavo pinigai. Noriu su tavimi pasilinksminti. Aš esu graži. Turiu dideles nuostabias krūtis. Aš suprantu vyrus ir jų slaptus troškimus geriau nei bet kuri paprasta moteris! Ar jus domina tokie santykiai? Pranešk man apie tave! El. paštą tikrinu labai retai. Jaučiuosi patogiau ir ramiau, jei pirmiausia susisieki su manimi per draugišką www.tsflirt.men

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mergina, 39 m.

Esame sutuoktiniu pora,domina trumpi susitikimai auto,sex su moteryte.tik ŗimti sms

Moteris iš Klaipėdos r. ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vėliau, 52 m.

Noriu vergauti zavioms moterims galite kelios drauges labai noriu buti pažemintas labai norėčiau buti wc vergu iki tustinimosi i burna privertimo valgyti 8/6/6/8/4/6/8/6/2.

Moteris ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Sonata, 30 m.

Susipazinciau su vyru ar pora. ivairiapusiskam sexui.tinka ir vede.domintu pasiulymai i facebook son Ata.laukiu jusu pasiulymu.

Moteris iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Sonata, 31 m.

Susipazinciau su vyru vaikinu ivairiapusiskam sexui domina ir poros.susidomejete laukiu pasiulymu i facebook son Ata.mane rasite.

Moteris iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Sonata, 31 m.

Ieskau vaikino- vyro sex pasimatymas .domintu ir poros .dimintu ivairaus stiliaus sexas.siulyti galite rasyti i facebook son Ata.laukiu jusu pasiulymu.

Moteris iš Vilniaus ieško visi.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Nicolex, 22 m.

Ieškau meilužio slaptiems susitikimams, amžius nesvarbu - svarbiausia yra geranoriškumas ir sumanumas. Pinigai taip pat nesvarbūs, svarbiausia - siela. Aš nebūsiu rėmėjas. Jei man atrodysi malonus, atvažiuosiu į bet kurį miestą (turiu nuosavą automobilį), pranešk apie tai per (dėl mano saugumo ir ramybės) www.hornyhub.fun Į paštą geriau nerašyti, tikrinu labai retai.

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Giedre, 39 m.

Ieškau meilužio

Moteris iš Šiaulių ieško vaikinai.
Numeris patikrintasMoteris ieško vyro rimtiems santykiams


Skiltis mergina ieško vaikino skirta vienišiems SMS pažinčių ieškantiems vyrams, kurie nori susipažinti su įvairaus amžiaus merginomis internetu. Aukščiau skelbimuose yra skelbiami merginų telefonų numeriai ir jų nuotraukos, tad jei tave domina sex pažintys ar tiesiog nori susirasti draugų, nesunkiai išsirinksi sau patikusią merginą su kuria norėtum pabendrauti ar užmegzti rimtus santykius.
Norėtum sukonkretinti savo paiešką? Ieškai merginos iki tam tikro amžiaus, o gal tik iš savo miesto? Tai ne bėda, pasinaudok viršuje esančiu sms pažinčių skelbimų filtru ir mes tau pateiksime tik geriausius rezultatus kuriuose karščiausios merginos ieško vaikino.
Nedvejok, išsirink patikusią merginą iš daugybės mūsų pažinčių skelbimų ir skambtelk ar parašyk jį patalpinusiai merginai! Arba visiškai nemokamai gali patalpinti savo SMS pažinčių skelbimą.