Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Mergina ieško vaikino

rimtiems santykiams ir ne tik...

sex pazintys
Mazulyte, 26 m.

Pranesiu muo to kad domina jau su plotu esantis Vyrai, pati Esu vairuojanti, todel atvaziuoju Iki jusu vietos, (apmokejus kelionei) pazadu gera laika. :) Neesu iskripusi, analiniu, Bei baigimu ant veido neleidziu, domina paprastas seksas, glamonem Bei buciniais,galiu atvikti porai valandu, nuo 1-3 h pabuvimas kainuoja su kelione 150.€. SUSITINKU SIANDIEN!! kitai dienai neplanuoju. SKELBIMAS YRA TIKRAS! SAVO SALIGU GALITE NESIULYTI, JEIGU NETINKA MANO, IESKOKITE KITU VARIANTU ! N-30! JAUNESNI NEDOMINA. atsakau ir I Viber ir whaspat. Miestas yra nurodyras cia neteisingas, NES neesu viesas asmuo, atvikstu iki jusu. :) Ka domina tas skambina ir derinasi. :)

Moteris iš Kupiškio r. ieško merginos.
— Vakar, 09:21

sex pazintys
Dainora, 47 m.

Dainora 47 m iš Panevėžio draugo pasimatymams už dovanėlė esu betabu tik rimti skambučiai

Moteris iš Panevėžio ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mergina, 22 m.

Sveiki, jauna pora iesko vaikino seksui. Svarbu ,kad vaikinas butu nedrovus ir zinotu ko nori. Vaikinas nori veiksma stebeti is sono :)

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Maryshqn, 24 m.

Aš ieškau partnerio (20+) - aš noriu reguliariai susitikti. Aš taip pat esu suinteresuotas susitikimuose vieną naktį. Mane domina tinkamos vyras su humoro jausmu. Man patinka seksualiai apsirengti ir drąsūs eksperimentai. Tu negali ateiti pas mane, arba aš pas tave. Aš čia žiūriu retai, visada online populiarus bendruomenės (nick: Maryshqn) www.meet365.club Jei jums įdomu, rašykite iš karto ten - po pirmosios komunijos aš duosiu tau mano kontaktas.

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Patriicia, 47 m.

My name is Patricia, a rehearsal woman looking for a serious and true relationship with a very humble man.

Moteris iš Anykščių ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
marya_nnw, 25 m.

Ieškau vyro draugiškiems, intymiems santykiams. Visų pirma, mane domina geras, kokybiškas įprastas seksas. Esu seksuali, žavi, aistringa. Aš tikrai myliu seksą. Aistringas, gražus, jausmingas seksas. Jei tu sukonfigūruotas rimtai: Mano profilis intymiame socialiniame tinkle www.meet365.club/emilie25

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
mary_annw26, 26 m.

26 metu mergina (linksmas ir gero charakterio) iš Vilnius ieško neisrankaus rimtiems santykiams įprasto normalaus vaikino iš Vilnius ar Kauno. Tik į e-mail atsakau! mary.annw622@gmail.com

Moteris iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Bella, 27 m.

Esu graži, laisva, seksuali mergina. Aš ieškau vyro, su kuriuo galėtumėte pabendrauti, tiesiog praleisti laiką ir, žinoma, reguliariai užsiimti seksu. Sekse man viskas patinka, svarbiausia, kad tai patiktų abiem partneriams. Mane domina ilgalaikiai santykiai. Mano profilis intymiame socialiniame tinkle - www.eroworld.site/id51837

Moteris iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Web už papyldy, 23 m.

Siunčiu video ir darau web už papyldymas Tele2

Mergina iš Biržų ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Emiliemi, 24 m.

Aš ieškau vyro seksui internete. Be to, jei norite, mes galime susitikti (be įsipareigojimų)! Apie mane: 25 metų, 169 cm;. aš neturiu kompleksų ir jokio celiulito. Užtat turiu gerą charakterį. Domina? Svarbu: aš nesinaudoju šių e-mail, nesiųskite laiškų veltui! Rašykite man į profilyje -- www.meet365.club/emilie25 Mes šiek tiek kalbame ir aš duosiu tau savo telefono numerį, WhatsApp, mes aptarsime susitikimą.

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintasMoteris ieško vyro rimtiems santykiams


Skiltis mergina ieško vaikino skirta vienišiems SMS pažinčių ieškantiems vyrams, kurie nori susipažinti su įvairaus amžiaus merginomis internetu. Aukščiau skelbimuose yra skelbiami merginų telefonų numeriai ir jų nuotraukos, tad jei tave domina sex pažintys ar tiesiog nori susirasti draugų, nesunkiai išsirinksi sau patikusią merginą su kuria norėtum pabendrauti ar užmegzti rimtus santykius.
Norėtum sukonkretinti savo paiešką? Ieškai merginos iki tam tikro amžiaus, o gal tik iš savo miesto? Tai ne bėda, pasinaudok viršuje esančiu sms pažinčių skelbimų filtru ir mes tau pateiksime tik geriausius rezultatus kuriuose karščiausios merginos ieško vaikino.
Nedvejok, išsirink patikusią merginą iš daugybės mūsų pažinčių skelbimų ir skambtelk ar parašyk jį patalpinusiai merginai! Arba visiškai nemokamai gali patalpinti savo SMS pažinčių skelbimą.