Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Mergina ieško vaikino

rimtiems santykiams ir ne tik...

sex pazintys
Pacefilija, 43 m.

Susipažinusi,ir susitikimai su simpatiški ir skaniu vaikinų,viriskiu

Moteris iš Jonavos r. ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Saule, 46 m.

Simpatiška moteris 46m is pajūrio pasikviestu i svečius tvarkinga ir dosnu vyruka gerai praleisti laika. ☏ ✉

Moteris iš Klaipėdos ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Ieva, 18 m.

Ieškau paneles sex iesu graži miela fauna ir poros su foto turu wapsata laukiu jus paneles ir poros is poros tik moteris rasitu man esu lezbiete

Mergina iš Akmenės r. ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Sunny, 35 m.

Parduodu foto/video.

Moteris iš Klaipėdos ieško visi.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Jolieflo, 25 m.

Sveiki visi. Tiesą sakant, aš nežinau, ką rašyti, bet aš ieškau įdomaus žmogaus, kuris nori miegoti su manimi. Daug dirbu, todėl labai gerai pailsėjau. Bdsm, prostatos masažas ir kt. - ne problema! Pirmiausia norėčiau užmegzti dialogą ir, abipusės užuojautos atveju, apsvarstyti mūsų bendravimo plėtros galimybes. Vaikinai, nesidrovėkite! Esu paprasta paprasta mergina. Vienintelė susitikimo sąlyga - mano saugumas. Aš neduodu telefono numerio viešai. Todėl suinteresuotuosius kviečiu pirmiausia susisiekti su manimi per www.getsingles.top

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mergina, 45 m.

Sutuoktiniu pora domina draugiška moteris kad butu bisex,pradžiai sms

Moteris iš Šilutės r. ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mergina, 35 m.

Esame pora domina lb paprasti,draugiški vaikinukai,pradžiai SMS 8*6*5*3*5*1*3*4*4*

Moteris iš Šilutės r. ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Kristina, 26 m.

Ieškau vyro ar moters nesvarbu labai pasiilgau turite lytiniu santykiu gyvenu liepu aleja 5-4 duru kodas 16 Laukiu jūsų mazuliukai:-)

Moteris iš Panevėžio ieško visi.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Dovilė Zita, 53 m.

Padori šeimyniška motiniškos širdies našlė kaunietė ieško Rimto Padoraus Apsirūpinusio vienišo tėčio kuris auginasi niekam neatidavęs nedidelį vaiką ar vaikus ir ieško doros antros pusės rimtam šeimos gyvenimui.Grožio, turtų neturiu, nieko neremiu.Padraugavimai netinka, pirmenybė teikiama našliui ir su kūdikiu, naujagimiu.Email zitelezitelekauno@gmail.com

Moteris iš Kauno ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Lillyxe, 24 m.

www.getsingles.top yra garsi pažinčių svetainė, kurioje vienišos moterys slapta ieško jaudinančio pasimatymo. Svetainėje www.getsingles.top daugelis moterų ieško tinkamo partnerio įdomiam pasimatymui be jokių ypatingų pastangų. Šios moterys kupinos gyvybės ir sąmoningai siekia susitikti ten, kur garantuotas privatumas. Pradėkite pažintis www.getsingles.top nemokamai užsiregistravę ir susikurdami profilį. Susitarkite dėl susitikimo šiandien!

Mergina iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintasMoteris ieško vyro rimtiems santykiams


Skiltis mergina ieško vaikino skirta vienišiems SMS pažinčių ieškantiems vyrams, kurie nori susipažinti su įvairaus amžiaus merginomis internetu. Aukščiau skelbimuose yra skelbiami merginų telefonų numeriai ir jų nuotraukos, tad jei tave domina sex pažintys ar tiesiog nori susirasti draugų, nesunkiai išsirinksi sau patikusią merginą su kuria norėtum pabendrauti ar užmegzti rimtus santykius.
Norėtum sukonkretinti savo paiešką? Ieškai merginos iki tam tikro amžiaus, o gal tik iš savo miesto? Tai ne bėda, pasinaudok viršuje esančiu sms pažinčių skelbimų filtru ir mes tau pateiksime tik geriausius rezultatus kuriuose karščiausios merginos ieško vaikino.
Nedvejok, išsirink patikusią merginą iš daugybės mūsų pažinčių skelbimų ir skambtelk ar parašyk jį patalpinusiai merginai! Arba visiškai nemokamai gali patalpinti savo SMS pažinčių skelbimą.