Mergina ieško vaikino - SMSlove.lt
Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai
  Įdėti skelbimą nemokamai

Mergina ieško vaikino

rimtiems santykiams ir ne tik...

sex pazintys
Mergina, 34 m.

34m.vaikinas iesko moters-merginos is Utenos ivairiapusiskam bendravimuj.

Moteris iš Utenos ieško merginos.
— 2018-09-12

sex pazintys
Svajone, 30 m.

Ieškau draugo, esu apkunios.

Moteris iš Šiaulių ieško vaikinai.
— 2018-08-29

sex pazintys
Rita, 34 m.

Esu issiskyrus moteris ieskau vaikino rimtai draugystei aplink palanga laukiu sms.

Moteris iš Palangos ieško vaikinai.
— 2018-08-16

sex pazintys
Raminta, 25 m.

Porele iesko merginos iki 35 metu amziaus :) zaidimams tryse. svelniai ramiai graziai :)

Mergina iš Vilniaus ieško merginos.
— 2018-08-16

sex pazintys
Vaida, 56 m.

Esu uteniske dirbanti paprasta svelni noriu surasti nuosirdu svelnu drauga kuris butu protingas geras.I SMS neatsakineju ,nedirbu sekretore.Alfonsai jaunimas nedomina.Jei jums 48metai paskambinkite po 19val gal tapsime gerais draugais!

Moteris iš Utenos r. ieško vaikinai.
— 2018-08-16

sex pazintys
Mergina, 24 m.

Sveiki jauna pora jiesko kitos poros arba merginos iki 30m

Mergina iš Šiaulių ieško merginos.
— 2018-08-06

Ilanija, 49 m.

49 simpatiska pora .susipazintu su panasaus amziaus bisex moterim .vyrukai nedomina

Moteris iš Kelmė ieško merginos.
— 2018-08-05

sex pazintys
Katyte , 30 m.

Labukas mergina 30m nusivylusi gyvenime supazinti rimtai draugystei su pora bendrauti kartu graziai draugystei. Noreciau supaziniti PORA nueiti nudistu pleza kartu nuogi KLAIPEDA ar PALANGA ar SWENTOJI. Pora butu metai (30m iki 37m). Mane nedomina WAIKINAI viena dieniai asmenys mane visai gywenime. Mano telef 867 67 18 61. Lauksiu žinučių prisistatymu nekantriai tele2 pildik numeriai prasome neskambineti ir nemajekinti TIKRAS SKELBIMAS TIKRAS miestas. Galiu atwykti pas poros noreciau pajuokauti ar zusipazinti graziai draugystei mane domina tiktai visom buckis!

Moteris iš Klaipėdos ieško merginos.
— 2018-07-30

sex pazintys
Slapuke, 30 m.

Labukas mergina 30m nusivylusi gyvenime noreciau susipažinti su rimta draugystei PORA (30m iki 37m). Mane nedomina WAIKINAI viena dieniai asmenys mane visai gywenime. Mano telef 867 67 18 61. Noreciau susipažinti PORA nueiti nudistu pleza kartu nuogi KLAIPEDA ar PALANGA ar SWENTOJI jis ar ji isteputu mano nugara kremu nuogai. Noreciau susipažinti pajuokauti pasizainti rimtai draugystei su pora bendrauti kartu graziai draugystei. Lauksiu žinučių prisistatymu nekantriai tele2 pildik numeriai prasome neskambineti ir nemajekinti TIKRAS SKELBIMAS TIKRAS miestas is poru su mergina gywenimė klp mieste ar palangoje galiu as atvykti swecius pas paros viesiems buckis didelis!

Moteris iš Klaipėdos ieško merginos.
— 2018-07-29

sex pazintys
Slapuke, 30 m.

Labukas mergina 30m nusivylusi noreciau susipazinti su PORA (30m iki 37m). Mane nedomina WAIKINAI viena dieniai asmenys mane visai gywenime visai. Noreciau nueiti su pora nueiti nudistu pleza drauge jis ar ji isteputu mano nugara kremu nuogai susipazinti draugystei rimtai. Mano telef 867 67 18 61. Gali būti KLAIPEDOS ar PALANGA ar SWENTOJI nudistu pleze drauge susipazinti ar pajuokauti drauge kartu. Lauksiu žinučių prisistatymu nekantriai tele2 pildik numeriai prasome neskambineti ir nemajekinti TIKRAS SKELBIMAS TIKRAS miestas kol neparasysite sms tol nekelsiu ragelio aciu supratinguma visoms buckis didelis kol nebus sms visoms buckis!

Moteris iš Klaipėdos ieško merginos.
— 2018-07-28Moteris ieško vyro rimtiems santykiams


Skiltis mergina ieško vaikino skirta vienišiems SMS pažinčių ieškantiems vyrams, kurie nori susipažinti su įvairaus amžiaus merginomis internetu. Aukščiau skelbimuose yra skelbiami merginų telefonų numeriai ir jų nuotraukos, tad jei tave domina sex pažintys ar tiesiog nori susirasti draugų, nesunkiai išsirinksi sau patikusią merginą su kuria norėtum pabendrauti ar užmegzti rimtus santykius.
Norėtum sukonkretinti savo paiešką? Ieškai merginos iki tam tikro amžiaus, o gal tik iš savo miesto? Tai ne bėda, pasinaudok viršuje esančiu sms pažinčių skelbimų filtru ir mes tau pateiksime tik geriausius rezultatus kuriuose karščiausios merginos ieško vaikino.
Nedvejok, išsirink patikusią merginą iš daugybės mūsų pažinčių skelbimų ir skambtelk ar parašyk jį patalpinusiai merginai! Arba visiškai nemokamai gali patalpinti savo SMS pažinčių skelbimą.