Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Pažinčių skelbimai

8 puslapis

sex pazintys
Karolis, 29 m.

vyrukas iš Kauno 29 metų susipažintų su miela mergina iš Kauno ar rajono, domina bendravimas, laisvalaikis kartu

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Laura, 37 m.

Apsilankykite mano elegantiškuose, prieš kiekvieną seansą dezinfekuojamuose apartamentuose centre ir padovanokite sau aistringų akimirkų, kurias norėsite patirti vėl ir vėl! Šiltas priėmimas, gurmaniška kava ar arbata, žvakės ir romantiška atmosfera - viskas tam, kad akimirkos pas mane keltų tik gėriausius prisiminimus. ERO MASAŽAS. Profesionalus ir labai karštas masažas, kai liečiamas visas kūnas, ypač erogeninės zonos. Švelnus, relaksacinis masažas pereina prie erotinio masažo, kuomet masažuojama krūtimis, pilvu. Masažuoju apsinuoginusi ir masažo metu taip pat galėsite mane liesti. Lingam masažas gali būti atliekamas ne tik rankomis. Ekspres masažas 30 min- 70 EU Erotinis relaksacinis viso kūno masažas 60 min - 100 EU. Tantrinis erotinis masažas (kūnas į kūną) 75 min - 150 EU NB: Erotinis masažas nėra sekso paslauga - seksas į masažą neįeina. Bet galim sutarti dėl masažo su oralinuku :) ESKORTAS. Svajojat apie daugiau negu masažas? Galiu išpildyti Jūsų slaptus norus. Kokybė svarbiau negu kiekybė, todėl malonumais mėgautis kviečiu neskubant - pusvalandukai nedomina. ☏ ✉ . Į SMS neatsakau, TIK SKAMBUČIAI. Jeigu neatsiliepiu, perskambinsiu kai galėsiu kalbėti, arba bandykite skambinti vėliau.

Moteris iš Vilniaus ieško vaikinai.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Aurimas, 32 m.

labas:) ieskau drauges rimtai draugystei, man 32 metai, esu paprastas, draugiskas, liksmas vyrukas. Vertinu moteryje vidu pirmoj eilej ir istikimybe. Nepatinka veidmaines, kur nerimtai kalba, fyfos.Na o toliau pokalbi pratesim pasiskambindami jei kartais kuri susidometu:) pirmenybe skambuciams teikiu, nes megstu gyvesni bendravima daugiau, nei groti per klavetura smsais. Aukstu reikalavimu nekeliu:) svarbu moteris paprasta, kad butu, rimtai i draugyste ziuretu, ir kaip sakoma butu mylinti viena vyra. Negeriu, nerukau, megstu labai muzika ir sporta:) esu vairuojantis, tai ir moteriai butu pliusas irgi ne prosal :) bet jei nevairuoji tai nebeda, nes as busiu su teisem:D vaiku neturiu, vedes nebuvau niekad... niekas neeme deja iki tiek laiko kazkaip, vis skelbimus dedavau daug kartu matyt su savaja prasilenkdavau:) tikiuosi dabar gal neprasilenksim?:) turiu vilti visados, kad kazkur yra ta vienintele ir tikrai man skirta visu 100 proc:)

Vyras iš Šiaulių ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mantas, 34 m.

Labukas😉esu vaikinas 34metu,sipatiskas,sportiškas,linksmas,ieškau merginos rimtiems santykiams,

Vyras iš Lazdijų ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Tadas, 28 m.

Esu jaunas ir isvaizdus vaikinas,esu isdykes ir ieskau tokios pat isdykusios merginos.gal but veliau ir rimtiems santykiams.Jei esi isdykus,brukstelk ;)

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Romas, 50 m.

Noriu mielos draugės be kompleksų. Susimatymui,bendravimui. Gal ir tau to trūksta. Tlf ☏ ✉ . Isipareigojas. Aš iš Panevėžio

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Darius, 35 m.

Sveikos jieskau rimtų pažinčių rimtų moterų merginų. Gal atsirastu kuri norėtų seimyninio gyvenimo

Vyras iš Mažeikiai ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vitalijus, 29 m.

Labas jieškau Merginos geram laikui esu siaulių

Vyras iš Šiaulių ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
867988013 susipažinčiau gyve, 47 m.

☏ ✉ . Man 47 1.68 vyrukas susipažinčiau gyvenimui su paprasta Liekna neukškta vienyša Moteryte ar Mergina.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Audrius, 44 m.

Viras 44m is vilnaus susipazintu su moterimi litei patinka seks betabu oral jei sudominau paradik ☏ ✉

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas