Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Kaip teisingai užmegzti SMS pažintis?


sex pazintys
Kaip užmegzti pažintis internetu? O jeigu mane domina ne paprastos, bet sex pažintys? Kaip savo skelbimu sužavėti daugiau moterų? Visa tai ir dar daugiau aptarsime trumpame straipsnyje su keletu patarimų. Po šio straipsnio drąsiai galėsite patalpinti skelbimą ir esame tikri, jog pasinaudoję mūsų teikiamais patarimais išties sulauksite žymiai daugiau skambučių, nei seniau. Kaip žinia - paprasčiausias būdas susipažinti visuomet buvo internetinės pažintys suaugusiems ar nemokami pažinčių skelbimai.

Panaudokime pavyzdį - jūs esate vaikinas. Turbūt neretai gatvėje ar kavinėje užkalbinus merginą ji pasimeta, nebežino ką atsakyti arba tiesiog būna per daug drovi. Tačiau viso to nejaukumo galima būtų visiškai nesudėtingai išvengti. Palikus savo telefono numerį internetiniame pažinčių portale - jūs turite unikalią galimybę palikti teigiamą įspūdį moteriai iš pirmo žvilgsnio. Tą padaryti yra išties paprasta. Būtent tam, sukūrėme kelias svarbiausias taisykles norint teisingai užmegzti naują pažintį ir sulaukti žymiai daugiau skambučių:

1. SMS pažintys - puikus būdas tą padaryti, tačiau nepamirškite lietuviškų raidžių savo mobiliąjame telefone ir palikite merginai apie save teigiamą įspūdį parodydami tai, jog bendraujate taisyklinga lietuvių kalba.

2. Patariame nerašyti iššaukiančio ar erotinio turinio skelbimū, nesvarbu, jog kai kurie tinklapiai yra būtent pažintys suaugusiems. Mūsų portale jums užteks tik pažymėti laukelį "Mane domina SEX pažintys" ir merginos kurios norės sex pažinčių pasirinks šią kategoriją ir pačios su jumis susisieks. Niekuomet nerašykite iššaukiančio turinio skelbimų, statistiškai tokie skelbimai yra peržiūrimi mažiausiai.

3. Apibūdinkite savo gerąsias savybes, pavydžiui "Tvarkingas vyras ieško moters rimtiems santykiams", taip parodysite, jog jus domina tik rimtos pažintys ir neieškote vienadienių santykių, kurios daugeliui moterų susižavejimo tikrai nekelia. Nevartojate alkoholinių gėrimų? Mylite vaikus? Ar galbūt nerūkote? Parašykite tai, tas išties žavi moteris!

4. Svarbiausias dalykas - nedarykite klaidos ir nekelkite jokių savo intymių nuotraukų. Jokios save gerbiančios moters nesužavės jūsų intymios nuotraukos nieko nežinant apie jus. O ypač tai nekels įspūdžio toms, kurios nori ramaus pašnekesio prie puodelio arbatos, bet ne sex pažinčių. Tokiu atveju tik prarandate potencialių kontaktų, su kuriais galėtumėte užmegzti gražią ir ilgalaikę draugystę.

5. Nepamirškite atnaujinti savo skelbimo. Naujausi skelbimai - pastebimiausi skelbimai, tad pasinaudoję 0.50 ct. kainuojančia paslauga jūsų skelbimą pamatys daug daugiau vienišų moterų ar vyrų.

Šie smulkūs patarimai jūsų pažintis internete pavers maloniais pokalbiais ir nuolatinių pažinčių antplūdžiu. Jei abejojate savo skelbimo turiniu - nusiųskite jį draugui ar draugei peržiūrėti ir jie tikrai pasakys jums ar skelbimas yra etiškas ir tinkamas publikavimui.


2018-03-28