Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Kodėl pažintys internetu kartais nepasiseka?


sex pazintys
Turbūt visiems ne kartą teko būti situacijoje, kurioje tiesiog akivaizdžiai pastebėjote, kad tarp jūsų ir jūsų internetinės draugės niekas tiesiog neišeina. Nėra ko gėdytis ar nuleisti rankų, tai išties dažnas atvejis, o ypač internete. Na, nebent esate tikras lovelasas ir pažintys suaugusiems tapusios jūsų kasdienybe. Būtent apie tai, kodėl internetinės pažintys ar taip paplitusios sms pažintys kartais tiesiog nenusiseka.

Būkite tikras, jog kalbate tai, kas yra įdomu. Šiuo metu turbūt nėra banalesnio dalyko, nei pradėti pokalbį "Labas, kaip sekasi?", stenkitės būti originalus ir savimi pasitikintis, moterys ieško vyro, kuris būtų tvirtas ir užtikrintas savo sprendimais, bet ne totalus chamas. Nepradėkite pokalbio banaliomis frazėmis, taip pat neperlenkite lazdos su juokeliais, ne kiekvienas žmogus juos supranta.

Domėkitės moterimi, su kuria pradėjote pažintį internetu. Dėmesys - bene svarbiausias dalykas bet kuriai moteriškos lyties atstovei. Nepasakokite vien apie save, bet paklauskite kokią muziką ji mėgsta, ko ieško internetiniuose pažinčių portaluose. Stenkitės atrodyti ir palaikyti protingą, brandų pokalbį su jums patikusiu žmogumi.

Nesiguoskite jai. Juk nenorite, kad jūsų pažintys internete užsimegztų vien iš moters gailesčio jums. Moterys žavisi brandumu, bet tuo pačiu pozityviu mąstymu apie gyvenimą ir požiūriu į tam tikras gyvenimiškas situacijas. Niekam pirmo teigiamo įspūdžio nepaliktų ant pašnekovo sukrautos jūsų problemos, stenkitės išlaikyti brandumą ir neverkštelti, jei turėjote nuosmūkių gyvenime.

Nepulkite kviesti jos į pasimatymą ar žadėti kalno dovanų. Ko gero dažna ar netgi kiekviena moteris įdėjusi pažinčių skelbimą ir sulaukusi anonimo SMS žinutės ar skambučio nepuls su jumis susitikti vos tik ją gavusi. Moterys turi stiprų savisaugos instinktą ir tikrai neskubėkite jos kviesti į pasimatymą. Juk ir pačiam maloniau žinoti, jog tai rimta pažintis ir žmogus yra skirtas jums? Tuomet tiesiog išlaukite tinkamo meto ir pasiūlykite susisitikti. Venkite nuošalių vietų kaip parkas, pasiūlykite susitikti puodeliui kavos prekybos centre ar pakvieskite į kavinę, taip moteris jausis saugi susitikdama su nepažįstamuoju.

Nepasakokite apie tai, kiek daug uždirbate ar kokius turtus turite. Jokiai save gerbiančiai moteriai tas nepaliktų įspūdžio, kaip tik pasirodytumėte ne paprastu žmogumi, kurio ji galbūt ieško, bet tikriausiu pasipūtėliu kuris siekia papirkti ją įmantriais blizgučiais ar dovanomis. Toks elgesys nepaliks jokio įspūdžio ir dažniau jau atstums merginą, nei ją pritrauks.

Apibendrinus šį trumpą straipsnį - stenkitės pasirodyti rimta, bet ne ciniška asmenybe. Nepriimkite skubotų sprendimų, nes vėliau patys galite jų pasigailėti, svarbiausia - neskubėti, įsitikinti abipusiu noru bendrauti ir tuomet galėsite savo internetinę draugę pakviesti puodeliui kavos ar arbatos. Linkime sėkmingų internetinių pažinčių ir daugybės šiltų jausmų!


2018-03-30