Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

vaikinų pažinčių skelbimai...

sex pazintys
Arturas., 48 m.

Laba Moterys bei Mergynos vienyšos bei paprastos ir neukšktos lieknos. Rymtam gyvenimui susipažinčiau su vienyša paprasta liekna tvarkynga Moteryte panašaus mano ugio 1.68 ir metu 48 gali ir Jaunesnes Rašyti aplinkui Paneveži bei visa Lietuva. man 48 1.68 70 esu paprastas tvarkyngas. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
— Vakar, 10:41

sex pazintys
Vyras, 53 m.

Simp. Be žalingų įpročių ,tvarkingas,apsirūpines 53m. vyras,ieško moterį sexui nuo18-50metu,gali būt istekejus.86*48*272*231.

Vyras iš Kauno ieško merginos.
— Vakar, 10:15

sex pazintys
Vaikinas, 33 m.

Ieskau drauges ilgalaikiams santikiams

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Geras, 54 m.

54 m vienišas vyras ieško paprastos švelnios moters susitikimams. Ilgalaikei draugystei. Pradžiai SMS ☏ ✉

Vyras iš Raseinių ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Romas , 51 m.

Rašau viska tiesiai, šviesiai man tikrai labai patinka, tiesiog iš proto einu iš malonumo kaip galu pamaloninti moteri oraliniu būdu iki orgazmo. Prysiekiu kad tikrai nesigailesit tikrai sugiabiesiu padaryti nuostabu tiesiog idealų kunilnga ir begalo malonu analinga. MAN tai labai patinka, tai tikrai labai pasistengsiu ir padarysiu viską ką įmanoma kad moteris,gautum ko daugiau malonumo ir nenusivltum manimi. Tikrai esu tvarkingas, saviapriziurintis, kultūringas, malonus vedes vyras. Atrodau tikrai gerai. 177.89. Domina ilgalaikia draugystę ir tik iš Vilniaus *86*4*6*0*8*75*6 *Skelbimas šitas yra tikrai tikras ir rymtas

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 48 m.

Vis dar vienas jieškau sau gyvenimui Moterytes neukšktos Lieknos tvarkyngos vienysos paprastos Panašaus mano metu 48 bei ugio 1.68 gali rašiti ir jaunesnes su mano ugio . Aplinkui Paneveži bei visa lietuva. man 48 1.68 70. Esu iš Panevežio man 48 1.68 70. Paprastas tvarkyngas. 86*79*88*013*.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vaikinas, 59 m.

Stasys, 59 m. Moters nuo 50 iki60-ies metu,pastovios,trumpiems susimatymams 86**79*204**85. Klaipeda

Vyras ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Jonas, 55 m.

Labuka norėčiau susipažinti su moterim kuriai patinka sex įvairovės patinka patenkinti moteri orąlini sex esu našlys sv72 Ugis172 nr ☏ ✉

Vyras iš Kelmė ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Algis, 50 m.

Moters graziam seksui

Vyras iš Rokiškio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 48 m.

Man 48 1.68 70 esu iš Panevežio neukšktas esu paprastas Tvarkyngas. rymtam bendravimui susipažinčiau su neukškta liekna tvarkynga vienyša Moteryte gyvenimui kartu. Aplinkui Paneveži bei visa Lietuva. 86*79*88*013*.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintasVaikinas ieško merginos rimtiems santykiams


Pažinčių išsiilgę vieniši vaikinai ieško merginų rimtiems santykiams arba draugystei. SMS pažintys bene geriausias būdas susipažinti su vyrais ir susidaryti pirmą įspūdi pagal skelbimą, o ne vien tik išvaizda! Jau seniai žinoma, kad merginas domina ne tik tai, kaip vaikinas atrodo, bet jo asmenybė, tad pažintys internete yra puikus būdas susipažinti su įvairiausio amžiaus vyrais.
Mūsų pažinčių skelbimai neriboja ir neapmokestina savo lankytojų, tad sex skelbimus ar savo pažinčių skelbimus galite įkelti į mūsų pažinčių svetainę visiškai nemokamai. Tad nedvejok, jei nori patalpinti savo skelbimą, tiesiog spustelk mygtuką viršuje, tai nieko nekainuoja! Arba išsirink vienišą, pažinčių ištroškusį vaikiną iš mūsų pažinčių skelbimų ir parašyk jam, galbūt būtent tas vaikinas ieško merginos rimtai draugystei ir tu tapsi jo vienintele.