Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

vaikinų pažinčių skelbimai...

sex pazintys
Vaikinas, 27 m.

Labukas! Esu Saulius. Man 27 metai. Nusibodo rutina. Noriu isitaškyt, noriu nuotikių, noriu visko, kas tik susiją su malonumais. Jeigu tu esi tokia mergina, kuri irgi to paties nori. Skambink arba parašyk sms. Lauksiu!!!

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
— Vakar, 21:28

sex pazintys
Tomas, 48 m.

Padaryciau moteriai oral iki galo

Vyras iš Šiaulių ieško merginos.
— Vakar, 18:35

sex pazintys
КУНИЛИНГУС, 53 m.

*8*6*0*9*4*4*2*7*4* Причиной внешности, ухоженный женатый мужчина очень хочет познакомиться с симпатичной порядочной девушкой или женщиной от 35 до 60 лет для красивых постоянных страстных,встреч которой нравится когда мужчина её попку и её писечку страстно целует и очень качественно, с большим удовольствием ласкает языком до полного,шикарного ОРГАЗМА. КУНИЛИНГУС мне очень нравится я просто без ума от него. Обещаю вам что вы получите незабываемое удовольствие,и могу пообещать что будете иметь не один шикарный ОРГАЗМ.

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
— Vakar, 08:34

sex pazintys
Arvydas, 54 m.

Labas moterys kuri nori nubausti mane laukiu sms ir skabuciu 8\6\9\4\1\2\3\8\2

Vyras ieško merginos.
— Vakar, 08:00

sex pazintys
Gintaras , 35 m.

Dulkytis

Vyras iš Marijampolės ieško merginos.
— Vakar, 06:03

sex pazintys
Vaikinas, 27 m.

Ieškau merginos geram laiko praleidimui.

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 49 m.

Rymtam bendravimui bei Gyvenimui kartu susipazinciau su Liekna Neukskta paprasta vienysa MOTERYTE Panasaus mano metu 49 ir ugio 1.69. man 49 1.69 70 esu is Panevezio paprastas ir tvarkyngas. 86*79*88*013*.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 49 m.

86*79*88*013*. Man 49 1.69 70 esu is Panevezio paprastas tvarkyngas. Rymtam draugystei bei kartu Gyvenimui susipazinciau su Vienysa Neukskta Liekna tvarkynga Moteryte panasaus mano metu 49 ir ugio 1.69 gali ir Jaunesnes atrasineti kas istikruju jieska draugo Gyvenimui. 86*79*88*013*.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Mantas, 25 m.

Sveikos paneles pabendrauciau be tabu, ar susitikciau su panele iki 40m Mazeikiai Numeris: ☏ ✉

Vaikinas iš Mažeikiai ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Erikas, 21 m.

Laba dienuke, susipazinciau su panele ar vyresnia moterimi. Man 21 bunu Kaune ir marijampoleje. Lauksiu sms su prisistatymu :P

Vaikinas iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintasVaikinas ieško merginos rimtiems santykiams


Pažinčių išsiilgę vieniši vaikinai ieško merginų rimtiems santykiams arba draugystei. SMS pažintys bene geriausias būdas susipažinti su vyrais ir susidaryti pirmą įspūdi pagal skelbimą, o ne vien tik išvaizda! Jau seniai žinoma, kad merginas domina ne tik tai, kaip vaikinas atrodo, bet jo asmenybė, tad pažintys internete yra puikus būdas susipažinti su įvairiausio amžiaus vyrais.
Mūsų pažinčių skelbimai neriboja ir neapmokestina savo lankytojų, tad sex skelbimus ar savo pažinčių skelbimus galite įkelti į mūsų pažinčių svetainę visiškai nemokamai. Tad nedvejok, jei nori patalpinti savo skelbimą, tiesiog spustelk mygtuką viršuje, tai nieko nekainuoja! Arba išsirink vienišą, pažinčių ištroškusį vaikiną iš mūsų pažinčių skelbimų ir parašyk jam, galbūt būtent tas vaikinas ieško merginos rimtai draugystei ir tu tapsi jo vienintele.