Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

vaikinų pažinčių skelbimai...

sex pazintys
8*60*47*96*94, 48 m.

Gal kokia sexuali ne apkuni moterite jėško pastovų vyra pastoviam oraliniam analiniam sexui. Utenos apskritis

Vyras iš Utenos r. ieško merginos.
— Šiandien, 13:22

sex pazintys
Arturas., 49 m.

Vis dar jieškau Moterytes Gyvenimui kartu, Man 49 1.68 70 esu iš Panevežio paprastas Tvarkyngas susipažinčiau su Moteryte liekna neukškta paprasta tvarkynga panašaus mano metu 49 bei ugio 1.68. Visa Lietuva arba aplinkui panevežio. 86*79*88*013*.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
— Šiandien, 10:14

sex pazintys
Pora, 38 m.

Esame sutuoktiniu pora,domina paprasti ,draugiški vaikinai,pradžiai moterytė padaro oraliuka auto iki galo,jai sutariame kitas susimatymas plote,moterytė be tabu,atsakysim tik pinai prisistačiusiems,tikrai nedomina save keliantys,sms

Vyras iš Šilutės r. ieško vaikinai.
— Vakar, 23:25

sex pazintys
Aurimas, 33 m.

Labas, esu Aurimas, 33 metų iš Joniškio. Ieškau merginos maloniai ir gražiai draugystei. Jei esi vieniša tai parašyk i viber man :)

Vyras iš Joniškio ieško merginos.
— Vakar, 21:02

sex pazintys
Arturas., 49 m.

Vis dar vienas ir susipažinčiau su Moteryte Gyvenimui. Man 49 1.68 70 esu iš Panevežio paprastas Tvarkyngas susipažinčiau su Liekna neukškta paprasta tvarkynga Moteryte. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
— Vakar, 11:19

sex pazintys
Arvydas, 53 m.

Sveikos merginos ar yra norinčių padaryti man auksini lietu svarbu kad tau tai patiktu primysti vyrui i burna galimi ir kiti zaidimai kaip vergo roleje buti man rašykit ar skambikit 8/6/9/4/1/2/3/8/2

Vyras iš Kauno ieško merginos.
— Vakar, 09:26

sex pazintys
Tadas , 51 m.

*8*6*0*3*8*6*8*0*0*Man labai patinka tiesiog iš proto einu iš malonumo kaip galu moteri pamaloninti oraliniu būdu jai juos mielos skylutes iki orgazmo ir tikrai nievieno. Tai labai nuorečiau susipažinti su miela miergina ar moterimi iš Vilniaus (kūno sudėjimas ir amžius nesvarbu tik būk tvarkinga, saviapriziurinti) pastoviems pasimatymams be įsipareigojimų kuriai tiesiog patinka kaip jai juos užpakaliuką su putite vyras pamalonina su liežuviu Ir bučiniais, atrodau tikrai nieblogai 177. 93. Tvarkingas, saviapriziurintis inteligentiškas vedes vyrukas esu. Pažadu gėlės, gėrimus, vaišės.ir nuostabiai pralaista laiką. SKELBIMAS tikras ir tikrai labai rymtas.

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
— Vakar, 08:02

sex pazintys
Kaunietis, 38 m.

Tiesiog pabodo rutina vedybiniame gyvenime. Kazko noretusi,bet ko,nei pats nezinau. Pradziai butu visai smagu butu bent jau pabendrauti su linksma mergina. Saunu butu susipazinti su mergina kuriai taip pat pabodo rutina santuokoje :) lauksiu el laisko. Kaunas

Vyras iš Kauno ieško visi.
— Vakar, 05:55

sex pazintys
Tomas, 49 m.

Ieskau merginos kuri padarytu oral ili galo galiu palaizyti iki galo

Vyras iš Šiaulių ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 49 m.

Rymtam bendravimui susipažinčiau su panašaus mano metu 49 bei ugio 1.68 Moteryte liekna neukška paprasta vienyša tvarkynga. aplinkui Paneveži. Man 49 1.68 70. Esu iš Panevežio paprastas tvarkyngas. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintasVaikinas ieško merginos rimtiems santykiams


Pažinčių išsiilgę vieniši vaikinai ieško merginų rimtiems santykiams arba draugystei. SMS pažintys bene geriausias būdas susipažinti su vyrais ir susidaryti pirmą įspūdi pagal skelbimą, o ne vien tik išvaizda! Jau seniai žinoma, kad merginas domina ne tik tai, kaip vaikinas atrodo, bet jo asmenybė, tad pažintys internete yra puikus būdas susipažinti su įvairiausio amžiaus vyrais.
Mūsų pažinčių skelbimai neriboja ir neapmokestina savo lankytojų, tad sex skelbimus ar savo pažinčių skelbimus galite įkelti į mūsų pažinčių svetainę visiškai nemokamai. Tad nedvejok, jei nori patalpinti savo skelbimą, tiesiog spustelk mygtuką viršuje, tai nieko nekainuoja! Arba išsirink vienišą, pažinčių ištroškusį vaikiną iš mūsų pažinčių skelbimų ir parašyk jam, galbūt būtent tas vaikinas ieško merginos rimtai draugystei ir tu tapsi jo vienintele.