Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

vaikinų pažinčių skelbimai...

sex pazintys
Arvydas, 54 m.

Sveikos visos gal kuri nori kad islaizyciau jums abi skylutes ir pavaisintu mane auksiniu lietum geriau butu kaunietes lauksiu skambuciu ir sms 8/6/9/4/1/2/3 /8/2

Vyras iš Kauno ieško merginos.
— Šiandien, 10:02

sex pazintys
Tadas, 52 m.

*8*6*0*3*8*6*8*0*0 *Mielos, brangios moteris ir merginos esu tikrai 100% tvarkingas, saviapryziuryntis kulturyngas vedes vyras Atrodau tikrai nieblogai. Man labai patinka, aš tiesiog dievinu kunilinga. Aš jaučiu tiesiog neapsakoma malonuma kaip moterei laižau juos mielos, saldios, nuostabios abi skylutes, man nesvarbu ar putite, ar užpakaluko skylute man tai tikrai labai patinka ir tikrai mokesiu su ležuviu pamaloninti labai, labai, labai gerai, tiesiog tobulai. Name šito malonumo neturiu, yra tik iprastas sexas.Tai labai susirasti viena, vienintele pastovia drauge (amzius ir kuno sudiejimas nesvarbu) kuriai tai patinka ir kuri butum begalo maloni ir laistum man laikas nuo laiko jai juos mielos abi skylutes pamaloninti su ležuviu ir bučiniais. Tikrai busiu labai diekingas.

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
— Vakar, 07:24

sex pazintys
Slaptingas, 19 m.

Rašykit sms, ieškau merginos ar moters maloniam vakarui ar užmegsti santykius

Vaikinas iš Palangos ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
86*02*90*, 18 m.

86*02*90*904 Fainas isvaisdus sexualus vaikinas iesko tos vieninteles niekam nepriklausomos neturincios niekam jokiu isipareigojimu istikimos bendraujancios isilavinusios turtingos butinai vairuojancios su jumoru be zalingu iproc lb sexualios drasios riztingos atkaklios labai papingos ( nemazesneis kaip 4 - 5 didzio papais) lb placeis klubais ir riesta subine mekstance nuolat nesiot petkelnes minisijonus ar suknes aukstakulnius lb istvirkusios melynakes ar zaleakes sexualaus balso panos ar mot nuo16iki30m ir tik is Jonavos ir tik rimtai draugistei ir rimtiem santikem. Ir gal noretu but mano zmona. Ta kuri pirma mane suras bus atkakli ir isdris mane suviliot tai ir pasipirsiu ir milesiu per amzius. Jei dar yra nors 1 laisva pana is Jonavos ir nors kiek susidomejo tai iskart konkrecei prisistatik. PVZ: '' DAIVA 20M JONAVA ''. Atsakau tik i rimtus konkrecius sms, i skambucius -- NEREGUOJU!!!! Viresnes kaip 30M -- NEDOMINA!!!! Mamites ir ieskancios vienos nakties nuotikiu ( UZ PINIGUS ) -- NEDOMINA!!!!! Kiti miestai - NEDOMINA!!!! TIK JONAVA 86*02*90*904

Vaikinas iš Jonavos ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Тадас, 52 m.

*8*6*0*3*8*6*8*0*0* Ищу для пастаянных, приятных встреч без обязательств любительницу КУНИЛИНГУСА. (возраст и телосложение неимеит значения ) Если тебе нравится когда мужчина может удовлетворить тебя только работая языком и поцелуями, тваю милую писечку и тваю сладкую попачку очень старательно, очень качественно с большой любовью целует и очень страстно по всякому лижет язычком до полного, шикарного, неповторимаго ОРГАЗМА и точно не один раз,то просто возьми и напиши, поверь мне что ты не пожалеешь. Я порядочный, ухоженный и культурный женатый мужчина. Другой какой либо сех меня не интересуют .я просто безумно нравится кунилингус, я просто получаю огромное удовольствие от него

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vaikinas, 48 m.

Tau patina pasimegauti relaksiniu,erotiniu masazu,zaisti sex zaisliukais.parasyk,lauksiu 8a6a0a6a7a3a3a8a1a

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 50 m.

86*79*88*013. esu iš Panevežio Man 50 1.69 70 esu paprastas Tvarkyngas. rymtam Draugystei ir Gyvenimui susipažinčiau su vienyša liekna neukškta tvarkynga Moteryte iki 48 49metuku aplinkui Paneveži bei visa Lietuva. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Romas, 53 m.

*8*6*6*85*3*0*3*9*Subrendes, patikimas,dirbantis vyras nuoretum susipažinti su tvarkinga moterimi nuo 35m iki 60m kuriai patinka KUNILINGO malonumai ir kuri galetum susitikineti su vedusiu. Vietos pasymatymams deja neturiu. Domina ilgalaikia draugyste, tikrai nievienam kartui

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas., 50 m.

86*79*88*013. Man 50 1.69 70 esu iš Panevežio paprastas tvarkyngas susipažinčiau Rymtam Gyvenimui su Neukškta liekna paprasta tvarkyna Moteryte iki 50m gali atrašineti iki 48 49metuku Moterytes. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
86*46*78*41*5, 50 m.

Vyras iž Zarasu. Noriu susipažynti su paprasts, liekna moterim. Мужчина 50 лет. Хочу познокомится с простой со стройной женщинай. Зарасай, Висашинас.8*64*67*84*15.

Vyras iš Zarasų ieško merginos.
Numeris patikrintasVaikinas ieško merginos rimtiems santykiams


Pažinčių išsiilgę vieniši vaikinai ieško merginų rimtiems santykiams arba draugystei. SMS pažintys bene geriausias būdas susipažinti su vyrais ir susidaryti pirmą įspūdi pagal skelbimą, o ne vien tik išvaizda! Jau seniai žinoma, kad merginas domina ne tik tai, kaip vaikinas atrodo, bet jo asmenybė, tad pažintys internete yra puikus būdas susipažinti su įvairiausio amžiaus vyrais.
Mūsų pažinčių skelbimai neriboja ir neapmokestina savo lankytojų, tad sex skelbimus ar savo pažinčių skelbimus galite įkelti į mūsų pažinčių svetainę visiškai nemokamai. Tad nedvejok, jei nori patalpinti savo skelbimą, tiesiog spustelk mygtuką viršuje, tai nieko nekainuoja! Arba išsirink vienišą, pažinčių ištroškusį vaikiną iš mūsų pažinčių skelbimų ir parašyk jam, galbūt būtent tas vaikinas ieško merginos rimtai draugystei ir tu tapsi jo vienintele.