Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

vaikinų pažinčių skelbimai...

sex pazintys
Sakalas, 56 m.

Laisvas , tvarkingas , patikimas , seksualus. Ieško paprastos , tvarkingos be jokių tabu drauges-moters. Gyvenu kolkas vienas , plotas seksui yra.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
— Šiandien, 00:26

sex pazintys
Andrej, 52 m.

Ieškoma moteris nuo 30 metų amžiaus slaptiems sex susitikimams. Jei labai reikia - galima ir parama. Pradžiai sms. Tik rimti.

Vyras iš Akmenės r. ieško merginos.
— Vakar, 20:19

sex pazintys
Arturas 49m., 49 m.

Vis jieškau gyveniui Moterytes lieknutes paprastos neukšktos tvarkyngos. Man 49 1.68 70 esu iš Panevežio paprastas tvarkyngas. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
— Vakar, 12:32

sex pazintys
Linas, 50 m.

Labas merginos ir moterys. Esu išsiskyręs tai labai norėčiau rasti moterį visapusiškam bendravime. Labai laukiu jūsų skambučių ar zinuciu..

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vaikinas, 43 m.

Patinka kaip laižo rašyk sms

Vyras iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas 49m. Panevežys., 48 m.

Vis dar jieškau gyvenimui Moterytes. Man 49 1.68 70 esu iš Panevežio neukšktas Paprastas Tvarkyngas susipažinčiau Gyvenimui Su Moteryte neukškta Liekna vienyša paprasta iki 49m. 86*79*88*013.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Romas , 51 m.

Mielos, brangios moteris ir merginos, Man labai patinka ir žiauriai yra malonu pamaloninti moteri oraliniu būdu iki orgazmo. Tai ir noriu surasti vieną pastovią drauge kuriai patinka kaip jai juos miela putite ir užpakaliuką pamalonina su liežuviu Ir bučiniais Galu pažadėti kad tikrai mokiesiu ir žinosiu kaip padaryti nuostabu tiesiog idealų kunilinga ir begalo malonu analinga. Patikėkite manimi tikrai nesigailesit, retas vyras kuris mokes taip pamaloninti oraliniu būdu iki orgazmo *8*6*4*6*0*8*7*5*6* Domina tik iš Vilniaus. Amžius ir kūno sudėjimas didieles reikšmės nieturi tik būk tvarkinga, saviapriziurinti. Pažadu gėlės, gėrimus ir vaišės.

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Raigardas, 33 m.

Ieškoma moteris nuo 45 metų amžiaus slaptiems sex susitikimams. Idealu stambesnė ir iš Vilniaus. Jei labai reikia - galima ir parama. Pradžiai sms

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
sonis, 52 m.

ieškau merginos ,moters ilgalaikiei draugystei. Noriu sulaukti dėmesio tik iš moterų ,kurios žino ko nori gyvenime

Vyras ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Isdykes, 35 m.

Labuka ieškau merginų panelių norinčių yvairaus sex galima slaptai galiu pamasazuoti Jum tarp kojyčių liežuviu peniu švelniai domina tik rimtai norinčios sex jau dabar siand skelbimas tikras laukiu rimtu sms ar skambučių ☏ ✉

Vyras iš Šakių ieško merginos.
Numeris patikrintasVaikinas ieško merginos rimtiems santykiams


Pažinčių išsiilgę vieniši vaikinai ieško merginų rimtiems santykiams arba draugystei. SMS pažintys bene geriausias būdas susipažinti su vyrais ir susidaryti pirmą įspūdi pagal skelbimą, o ne vien tik išvaizda! Jau seniai žinoma, kad merginas domina ne tik tai, kaip vaikinas atrodo, bet jo asmenybė, tad pažintys internete yra puikus būdas susipažinti su įvairiausio amžiaus vyrais.
Mūsų pažinčių skelbimai neriboja ir neapmokestina savo lankytojų, tad sex skelbimus ar savo pažinčių skelbimus galite įkelti į mūsų pažinčių svetainę visiškai nemokamai. Tad nedvejok, jei nori patalpinti savo skelbimą, tiesiog spustelk mygtuką viršuje, tai nieko nekainuoja! Arba išsirink vienišą, pažinčių ištroškusį vaikiną iš mūsų pažinčių skelbimų ir parašyk jam, galbūt būtent tas vaikinas ieško merginos rimtai draugystei ir tu tapsi jo vienintele.