Mane domina
merginos
ieškau nuo
18-20 metų
iš miesto
Visi miestai

Vaikinas ieško merginos

5 puslapis

sex pazintys
tadas, 45 m.

ieskau moters susitikimams ne uz aciu

Vyras iš Klaipėdos ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vaikinas, 60 m.

Laba,nuo kasdienines rutinos norisi kartais pabegt,gal yra moteru bendraminciu,pasukit ☏ ✉ ,jauki vieta kur galima atsigerti kavos yra.

Vyras iš Klaipėdos ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Tadas , 49 m.

Noriečiau susipažinti su miela miergina ar moterimi kuriai kunilingas yra normalus reiškinys nie kažkokia juoda pornografija o nuostabi irotika kaip abu partneriai kiekvienas savaip gauna daug malonumo. Man tikrai labai patinka ir jaučiu nieapsakoma malonumą kaip galu moteri pamaloninti iki orgazmo oraliniu būdu. Tai jei tau patinka kaip tavo pute yra visa ilgai ir karštai bučiuojama, kaip su klitoriuku žaidimą ne viena valanda bučiuoja, ciulpia, laižo, svielniei su lupites tampa ji ir tt....... Paimk ir parašyk arba paskambik man, bet kuriuo paros metu. Prysiekiu kad tikrai niesigailesi. Vieta pasimatymams yra (Butas tvarkingas) Man 49m 177.85.tikrai esu tvarkingas, saviapryziuryntis, kulturymgas vyras

Vyras iš Kupiškio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Arturas, 35 m.

Jeskau grazios merginos ar moters Vilnius

Vyras iš Vilniaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Pavelas, 40 m.

Sveikos merginos, moterys. Mane domina tik rimti santykiai, sex , pasimatymai, vedybos. Internetinis bendravimas nedomina. Bendravimas Tik telefonu arba sms be jokiu pasimatymu nedomina. Nesivargykit! Jeigu tu ne rimta. Nesivargink! As esu 1.65 ir 54 kg. Moteris turi būti vidutinio sudėjimo arba liekna. Esu įdomus, paprastas, nuoširdus, žaismingas visomis prasmėmis. Vienadieniai pokalbiai, bendravimas telefonu ar sms nedomina. Tad net nesikreipkite nes neatsakysiu! Aš žiūriu tik į rimtus santykius ir moteris be jokių isipareigojimų.... Nuo 35, 40, 45 iki 48m. Neieškau vienadienės, nedomina vienas susitikimas. Jeigu vis dar tebesi vieniša ir ieškaisi gyvenimo draugo. Ieškau vienišos ir paprastos gyvenimo drauges :) Jeigu as tau patikau ir tinku, Tuomet tu jau ji radai ;)

Vyras iš Alytaus ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Žilvinas, 33 m.

Vaikinas jieško merginos.

Vyras iš Tauragės ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Vaikinas, 38 m.

inukas iesko tos vienintelės

Vyras iš Kauno r. ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Erikas, 20 m.

Susipažinčiau su mergina ar moterimi tik sms su prisistatymu

Vaikinas iš Kauno ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
86*79*88*0*13*.48 vyrukas. Pan, 48 m.

86*79*88*0*13*. Man 48 1.68 70 esu paprastas vyrukas ir tvarkyngas. Susipažinčiau su vienyša paprasta tvarkynga bei liekna Moteryte rymtam gyvenimui kartu panašaus mano metu. Aplinku Panevežio bei visa Lietuva.

Vyras iš Panevėžio ieško merginos.
Numeris patikrintas

sex pazintys
Aurimas, 33 m.

Labas :) žinau, kad moterims ir merginoms reikia meilės, šilumos , dėmesio , ir tt :) jei esi vieniša ir ieškai vyro tai maloniai lauksiu tavo atsakymo :) patinka linksmos merginos, paprastos, supratingos, ir beabejo karšta lovoje kad būtų mmm nes poroje meilė turi būti visų 100 proc :) deja, bet negyvenciau poroje su tokia kurei meilė ir sex yra svetimas dalykas... O tokių yra ir patikekit manim.. sako oi iškrypimas čia tipo tą ana... Tai su tokia gyvenimo nebūtų niekam. Turi merginą kaip sakoma tai turi būti visko :) išskyrus pykčiu kuo mažiau , nes aš asmeniškai jų nemėgstu.. man visada patiktų vakarais sėdėti kartu ant lovos ir susiglaudus snekuciuotis ten žiūrėti TV ar muzika klausytis :) nu o toliau jau taip aišku lovoj sportas geras iš meilės mmmm vienas ant kito pasikeiciant vietomis.. aš viršuj pavaryciau po to mergina mm kaifas taip būtų :) Ryte pabudus irgi jei mergina norėtų rytinuka padaryt ooo po to kavyte į lovą :* po to darbas, parduotuvės, pramogos kartu. Tokį gyvenimą isivaizduoju poroje aš. Vien dėl sekso turėt moterį ar mergina neapsimoka, jei palaikyti ryšį artuma tai visose situacijose kaip draugai vat būti geri, vienas kitam pasidėti, užjausti, suprasti, pralinksminti, nuvažiuoti kur, vakarus romantiškai leisti . Man 33 metai yra, merginos amžius nuo 20 iki 35 metų tinka.

Vyras iš Joniškio ieško merginos.
Numeris patikrintas